ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2023-24 ΤΜΗΜΑ ΔΕΟ

Διδακτική και εξεταστική περίοδος ακαδημαϊκού έτους 2024-2025

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2024-2025

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΙΚΥ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΜΑΔΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2024-2025

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΚΥ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΜΑΔΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2024-2025

Το ΙΚΥ ανακοινώνει την υλοποίηση προγράμματος που αφορά τη χρηματοδότηση ομάδων φοιτητών/τριών που πρόκειται να συμμετάσχουν σε διεθνείς διαγωνισμούς κατά το ακαδ. έτος 2024-2025

Πληροφορίες παρέχονται και μέσω της ιστοσελίδας του ΙΚΥ www.iky.gr.

Συνημμένα:

Αίτηση

Προτεινόμενη Τροποποίηση ΠΠΣ 2024-25

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΗ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΠΠΣ 2024-25

OLYMPIC GAMES IN SCIENCE, EDUCATION, TECHNOLOGY AND ART IN DUBAI

Προκήρυξη ΠΜΣ -  Απονομή υποτροφίας σε απόφοιτο της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΜΣ - ΑΠΟΝΟΜΗ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ ΣΕ ΑΠΟΦΟΙΤΟ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Πρόγραμμα στήριξης μεταπτυχιακών σπουδών ΕΛΙΑΜΕΠ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΛΙΑΜΕΠ

Bρείτε συνημμένη την προκήρυξη μεταπτυχιακών υποτροφιών ΕΛΙΑΜΕΠ.

Ανακοίνωση για Φοιτητικό Στεγαστικό Επίδομα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ

Σας ενημερώνουμε ότι εκδόθηκε από το Υπ. Παιδείας η ανακοίνωση για την υποβολή αιτήσεων Φοιτητικού Στεγαστικού Επιδόματος 2023-24.

Η υποβολή των αιτήσεων θα γίνεται από την Τρίτη 25-6-24 έως και την Τετάρτη 31-7-2024.

Δείτε συνημμένα την σχετική εγκύκλιο προς ενημέρωση των φοιτητών.

Πρόσκληση σε Διαδικτυακό Φοιτητικό Σκακιστικό Τουρνουά

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Δείτε συνημμένο έγγραφο, που αφορά στην πρόσκληση σε Διαδικτυακό Φοιτητικό Σκακιστικό Τουρνουά από το Σκακιστικό Τμήμα του Παν/κού Γυμναστηρίου της Διεύθυνσης Φοιτητικής Μέριμνας.

Το Φοιτητικό Σκακιστικό Διαδικτυακό Τουρνουά θα γίνει την Παρασκευή
14-6-2024 και ώρα 7-9 μ.μ.

Τρόπος διεξαγωγής μαθημάτων τις ημέρες του καύσωνα

ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΑΥΣΩΝΑ

Σε συνέχεια της ενημέρωσης του Κοσμήτορα της Σχολής ΟΠΕ και του Προέδρου του Τμήματος ΔΕΟ, σχετικά με τον τρόπο διεξαγωγής των μαθημάτων τις ημέρες του καύσωνα, παρακαλούμε να ενημερώνεστε από τα e-class του κάθε μαθήματος και τις ανακοινώσεις της ιστοσελίδας του Τμήματος.

Νέα παράταση διανομής διδακτικών συγγραμμάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2023-2024¨

ΝΕΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΩΝ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024¨

Σας ενημερώνουμε ότι στο σύνδεσμο https://eudoxus.gr/Files/Nea_Paratasi_Dianomis_Didaktikwn_Syggrammatwn_Earinou_2023_2024.pdf θα βρείτε το έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας σχετικά με την παράταση της περιόδου διανομής για τους φοιτητές.

Επισημαίνεται ότι η διανομή συγγραμμάτων στους φοιτητές θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024.

...