ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020-2021

Παράταση έως 21/6/2021

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών να συμπληρώσουν στην πλατφόρμα της Υπηρεσίας Ηλεκτρονικών Ερωτηματολογίων, ηλεκτρονικά τα ερωτηματολόγια αξιολόγησης όλων των μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου (Ακαδ. Έτους 2020-2021), που έχουν δηλώσει στο My-Studies. Το σύστημα για την συμπλήρωση των ερωτηματολογίων θα είναι ανοικτό έως και 21/06/2021.

Η ανεύρεση και η συμπλήρωση των ερωτηματολογίων γίνεται από τον σύνδεσμο...  (http://survey.uoa.gr).

Επιλέγοντας το αντίστοιχο μάθημα, θα πρέπει να εισάγετε το username και το password που διαθέτετε από το my studies. Συμπληρώνετε το ερωτηματολόγιο επιλέγοντας ή πληκτρολογώντας στα αντίστοιχα πεδία.

Η συμπλήρωση των ερωτηματολογίων είναι εμπιστευτική. Συγκεντρώνει χρήσιμες πληροφορίες που χρησιμοποιούνται αποκλειστικά από τους διδάσκοντες για τον σχεδιασμό και την ανάπτυξη μελλοντικών μαθημάτων. Ιδιαίτερη αξία έχουν τα σχόλια που μπορείτε να συμπεριλάβετε στο τέλος του κάθε ερωτηματολογίου.

ΠΡΟΣΟΧΗ! πρέπει να συμπληρωθεί ΜΟΝΟ ΕΝΑ ερωτηματολόγιο ΓΙΑ ΚΑΘΕ μάθημα από κάθε Φοιτητή/-τρια.