ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Δεδομένου ότι ο αριθμός των αιτήσεων των φοιτητών που δήλωσαν τα μαθήματα ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ εξαμήνου με αίτηση στη Γραμματεία είναι πολύ μικρός, δίνεται οληγοήμερη παράταση.

Οι φοιτητές που δεν έχουν δηλώσει κάποια από τα μαθήματα ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ εξαμήνου στο my studies και επιθυμούν να δηλωθούν, μπορούν να συμπληρώσουν την συνημμένη αίτηση  αναφέροντας τον λόγο. Οι αιτήσεις θα πρέπει να σταλούν στο email της Γραμματείας: secr[at]ba.uoa[dot]gr μέχρι και την Παρασκευή 21 Μαίου 2021. Όταν ολοκληρωθεί ο έλεγχος από την Γραμματεία, θα ενημερωθείτε για την πορεία της δήλωσή σας.

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε ρητά όλους τους φοιτητές του Τμήματος ότι ΔΕΝ θα υπάρξει άλλη δυνατότητα δήλωσης μαθημάτων από τη Γραμματεία. Οι φοιτητές θα πρέπει να ενημερώνονται καθημερινά από τις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Τμήματος, να εφαρμόζουν τις οδηγίες και να τηρούν πιστά τις προθεσμίες.

Από τη Γραμματεία.

Κατεβάστε την ΑΙΤΗΣΗ Δήλωσης μαθημάτων 2021