ΚΑΛΟΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ VE ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ JOHN GUERARD ΚΑΙ ΑΝΔΡΕΑ ΤΥΠΑΛΔΟ

Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών του ΕΚΠΑ έχει την χαρά να καλωσορίσει δύο καινούριους επισκέπτες εμπειρογνώμονες στα πλαίσια του θεσμού των Visiting Experts: τον Dr. John B. Guerard, στην Ποσοτική Επενδυτική και Διαχείριση Χαρτοφυλακίου, και τον κο Ανδρέα Τυπάλδο στην Καινοτομία και την Επιχειρηματικότητα. Με εκτεταμμένη εμπειρία και διεθνή αναγνωρισιμότητα, οι κκ Guerard και Τυπάλδος φέρνουν όλες τους τις δυνάμεις και τις ιδέες τους για την αρωγή των φοιτητών και φοιτητριών του τμήματος μας να αποκτήσουν ακόμη περισσότερες βιωματικές εμπειρίες από τον χώρο της αγοράς και των επιχειρήσεων. Τους ευχαριστούμε για την προσφορά τους και την αποδοχή της πρόσκλησής μας και αναμένουμε να τους έχουμε κοντά μας σύντομα για μία σειρά ομιλιών και εκδηλώσεων.