ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΔΟΚΙΜΙΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΒΙΩΣΙΜΟΤΗΤΑΣ & ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑΣ & ΒΙΩΣΙΜΟΤΗΤΑΣ

30 Σεπτεμβρίου – 2 Οκτωβρίου 2022, Ναύπλιο

Αγαπητοί/ές φοιτητές/τριες,

Μετά από την αξιολόγηση των δοκιμίων σας, με ιδιαίτερα χαρά σας ανακοινώνω τα ονόματα των φοιτητών που έχουν επιλεγεί για το Θερινό Σχολείο Εταιρικής Βιωσιμότητας & Υπευθυνότητας, που θα λάβει χώρα από 30 Σεπτεμβρίου έως 2 Οκτωβρίου στο Ναύπλιο.

Οι φοιτητές που έχουν επιλεγεί είναι οι ακόλουθοι:

1. Μάριος Νικολόπουλος
  2. Μιχάλης Εξάρχου
  3. Νεφέλη Χριστοπούλου
  4. Μαστροκώστα Ειρήνη
  5. Σοφία Καντίνου
  6. Μιχάλης Γωνιανάκης
  7. Μαρία Στρούζου
  8. Μαρκουλάκης Κωνσταντίνος – Ωρίονας
  9. Τατιάνα Κατωπόδη Βασάλου
  10. Μήτσης Αλέξανδρος Άγγελος
  11. Ντουντούμης Σωτήρης
  12. Μιμούση Αγγελική
  13. Σιβρής Αργύριος
  14. Μάριος Τσιώρος
  15. Μαρία Μαργαρώνη
  16. Γούργαρη - Μπέστα Ειρήνη
  17. Κωνσταντίνος Γκαμπής
  18. Κωνσταντίνα Δάντου
  19. Τζούμα Ελένη Αννα
  20. Μπαφαλούκα Αγγελική
  • Το Θερινό Σχολείο θα ξεκινήσει την Παρασκευή (30/09) στις 12.00 και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (02/10) στις 14.00.
  • Η μεταφορά στο Ναύπλιο θα γίνει με λεωφορείο που θα ξεκινήσει από το κέντρο της Αθήνας την Παρασκευή (30/09) στις 09.00 και θα επιστρέψει την Κυριακή (02/10) στις 17.00.
  • Οι συμμετέχοντες θα διαμείνουν σε δίκλινα δωμάτια στο ξενοδοχείο ParkHotel.
  • Τις επόμενες ημέρες θα λάβετε επιπρόσθετες οδηγίες και θα μάθετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πλήρες πρόγραμμα του Θερινού Σχολείου.
  • Θα πρέπει να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας μέχρι την Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου αποστέλλοντας e-mail στη διεύθυνση dekoulou@jour.auth.gr.

Καθ. Γεώργιος Τσουρβάκας