ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ,ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ

Αξιότιμα μέλη ΔΕΠ του Τμήματος,

Σας προωθούμε εκ μέρους του Κοσμήτορα της Σχολής ΟΠΕ Καθηγητή Μιχάλη Σπουρδαλάκη, την προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη Προέδρου και Αναπληρωτή Προέδρου του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών.

Ως ημερομηνία διεξαγωγής των εκλογών ορίζεται η*Δευτέρα 31 Μαΐου 2021 και ώρα από 10:00 έως 14:00. Οι εκλογές θα διεξαχθούν ηλεκτρονικά, μέσω του ειδικού πληροφοριακού συστήματος «ΖΕΥΣ» του Εθνικού Δικτύου Υποδομών Τεχνολογίας και Έρευνας (Ε.Δ.Υ.Τ.Ε), η πρόσβαση στο οποίο θα πραγματοποιηθεί από την ηλεκτρονική διεύθυνση https://zeus.grnet.gr. Εφόσον προκύψει ανάγκη επαναληπτικής ψηφοφορίας, η διεξαγωγή επαναληπτικής ψηφοφορίας θα πραγματοποιηθεί την ακριβώς επόμενη εργάσιμη μέρα, Τρίτη 1 Ιουνίου 2021.

Οι ενδιαφερόμενοι για το αξίωμα του Προέδρου και του Αναπληρωτή Προέδρου του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών, καλούνται να υποβάλλουν την υποψηφιότητά τους έως και την Πέμπτη 20 Μαΐου 2021 και ώρα 14:00 στη Γραμματεία της Κοσμητείας Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών (Σόλωνος 57, 2ος όροφος, κτήριο Μ.Θ.Ε), αυτοπροσώπως, ή διαεξουσιοδοτημένου εκπροσώπου, ή ηλεκτρονικά στη διεύθυνση deaneconpol[at]uoa[dot]gr ,ή επιστολικά.

Διαβάστε όλη την προκήρυξη.